BellaLab kalakollageenipeptiidide (3%) lehe näomaskid

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Hind: 42.95 EUR   Telli

Selle toote moodustavad üksikpakendites olevad kümme ühekordselt kasutatavat kalakollageeniga kosmeetilist näomaski. See on tipptasemel toode kõigile, kes soovivad pehmemat ja siledamat näonahka või lihtsalt  taaselustada ja toita naha sügavaid kihte.

Maski peamine toimeaine on tippkvaliteetne kalakollageen. Selles maskis moodustab see 3% toote kogumahust.

Isegi kõige kallimate maskide ostmisel pole alati lihtne teada saada, kui palju kollageeni toode sisaldab. Ilutööstuses on tavaline, et eksklusiivsete kõrgeima kvaliteediga maskide puhul on kollageeni sisaldus vahemikus 1–3% mahust, kuid mitte kõik tootjad ei soovi seda arvu avaldada. Samas on kõige odavamates toodetes kollageeni sisaldus alla protsendi, see võib olla vaid 0,15% kogumahust.

Samal ajal on kollageenvalk inimkeha looduslik „ehitusmaterjal“, mida leidub nahas ja ka liigestes, kõõlustes, sidemetes, luudes ja mujal. Inimese kehas moodustab kollageen, mida iseloomustab selle äärmine tõmbetugevus, veerandi kuni kolmandiku kõigist kehavalkudest.

Inimorganism toodab ise kollageeni, kuid aastate jooksul toodetakse seda valku üha vähem ja see annab märku esmajoones nahale tekkivate kortsudega. On kindlaks tehtud, et kollageeni tootmist mõjutavad negatiivselt ka suhkru liigtarbimine, suitsetamine, ultraviolettkiirgus ja mõned haigused.

Soovitame proovida Lõuna-Koreas levinud meetodit ja toita nahka selle jaoks väga olulise kollageeniga: asetage puhtale näonahale pakendist välja võetud spetsiaalsest kiust näokujuline leht, mis on küllastatud kollageeni ja muude abiainetega.

Iga pakk sisaldab 25 ml vedelikku, mida on ühe näohooldusprotseduuri jaoks tavaliselt isegi liiga palju. Võrdluseks – odavaimad maskid võivad sisaldada 21–23 ml vedelikku. Seetõttu soovitame vedeliku ülejäägi kanda kaelale, rinnale, kätele või muudele kehaosadele ja oodata, kuni see on sisse imendunud, tavaliselt kulub selleks kuni 15–20 minutit.

Kollageeni ja abiainete vedelikuga küllastunud maskileht on valmistatud spetsiaalselt valmistatud kiust, mis inglise keeles kannab nimetust rayon. See õhuke kiud on valmistatud puhastatud tselluloosist (töödeldud puitkiudrakkudest), seega on tegu looduslikku päritolu, mitte sünteetilise materjaliga.

Võrreldes odavamate sünteetilisest kiust valmistatud maskilehtedega imab kaubamärgi BellaLab toode vedelaid aktiivseid toiteaineid palju paremini ja jaotab need ühtlaselt kogu näopiirkonnale. Leht liibub meeldivalt näole. Sel viisil parandatakse maski üldmõju.

Meil pole sügavalt juurdunud harjumust kasutada regulaarselt näomaskide lehti naha niisutamiseks, toitmiseks ja taaselustamiseks. 

Küll on see aga tavaline protseduur kosmeetikakabinettides. Huvitav on see, et Lõuna-Koreas, kus neid BellaLabi kaubamärgi maske valmistatakse, on kosmeetilised maskid osa igapäevasest ilurutiinist, üks kohustuslikest protseduuridest üks-kaks korda nädalas või isegi sagedamini. Seda peetakse täiesti normaalseks naha sügavama niisutuse viisiks, mis annab nahale sisemise sära, rahustab ja toidab seda.

Parimate tulemuste saamiseks tuleks kosmeetilisi näomaske kasutada regulaarselt, kombineerides neid koos teiste igapäevaste näohooldustoodete, õige toitumise ja tervisliku eluviisi põhimõtetega. Pidage meeles, et iga organism reageerib maskidele individuaalselt.

Näomaski Fish Collagen Peptides lehed rikastavad näonahka suure koguse esmaklassilise merelist päritolu kollageeniga. Kollageen satub naha sügavatesse kihtidesse, stimuleerides sellega naharakkude uuenemisprotsesse ja vähendades kortsude/kortsukeste tekkevõimalust.

Koostisosad (INCI): Aqua, methylpropanediol, glycereth-26, butylene glycol, betaine, xanthan gum, allantoin, carbomer, ethylhexylglycerin, polysorbate 20, triethanolamine, disodium EDTA, phenoxyethanol, 1,2-hexanediol, fish collagen (3%), parfum.

Kasutamine.

1. Puhastage nahk hoolikalt näoveega.

2. Võtke mask pakendist välja, voltige lahti ja asetage õrnalt näole. Laske 15–20 minutit mõjuda.

3. Vajutage pakendist allesjäänud vedelik välja ja jaotage see õrnade masseerivate liigutustega kaelala, rinnale ja küünarnukkidele.

Maski võimalikud kasutusviisid:

  • jahutav mask: enne kasutamist on soovitav hoida maski külmikus.
  • soojendav mask: enne kasutamist on soovitav hoida maski 2–3 minutit soojas (50–60 0C) vees.

Hoidke lastele kättesaamatus kohas.

Tootja: Sindo P&G Co., Ltd., 401, Aenggogae-ro, Namdong-gu, Incheon, Lõuna-Korea.

Levitaja: DirectMarketing OÜ, Narva mnt 5, Tallinn.

Pakend: 1 pakk. 10 näomaski lehte. Komplekti hind on 42,95 eurot.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta