Meist

Need on Rootsi ettevõtte kaubamärgi BellaLab toidulisandid. Need on äärmiselt kvaliteetsed Skandinaavia tooted, mis aitavad säilitada head enesetunnet. Loodame, et need ülihea kvaliteediga, farmaatsiatoodete standardi GMP (hea tootmistava) kohaselt valmistatud preparaadid tugevdavad Teie organismi ja parandavad üldist enesetunnet.

Immuunsus on kaitsekilp, mis tagab organismi tasakaalu ja kaitseb haiguste eest. Seega on toidulisandite tarbimine samm hea enesetunde suunas.

Tahame pakkuda Teile tervist tugevdavaid preparaate turul kehtivast jaemüügihinnast märkimisväärselt odavamalt. Need toidulisandid paistavad silma oma uuenduslikkuse, kvaliteedi ja ainulaadse koostise poolest.

BellaLab

Parima kvaliteediga preparaadid

BellaLab toidulisandid on mõeldud kõigile, kes tahavad säilitada oma tervist ja harmooniliselt toimivat immuunsüsteemi, hoolitseda oma ilu eest ja parandada üldist enesetunnet. Usume, et BellaLabi toidulisandid pakuvad mitmekülgset kasu. Nendes toodetes on ühendatud iidne tarkus ja teaduslik uuendusmeelsus.

meie meeskond

Püüame alati tagada kvaliteetse teeninduse, kauba sujuva kohaletoimetamise ja sõbraliku suhtluse.

Meie jaoks on oluline, mida meie kliendid meist arvavad, seetõttu tahame alati olla tasemel, et meie ettevõttest, tootest ja müügijuhist jääks hea mulje.

Suhtluseetika, sõbralikkus ja professionaalsus on meie ettevõtte väärtused!

GMP-i sert

Kõik meie tooted on kannavad märgistust GMP (hea tootmistava). GMP märgis antakse ainult kõrgeima kvaliteediga valmististele ja see kinnitab, et toode vastab tänapäeva ohutus-, kvaliteedi- ja tõhususnõuetele.

Võtke meiega ühendust

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.